• TASUTA transport alates 39€ ostult
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Püsikliendile 8% soodsam logi sisse

EESTI MOE TÄHTSÜNDMUS TALLINN FASHION WEEK NAASEB KEVADEL UUES KUUES

08.02.2018
EESTI MOE TÄHTSÜNDMUS TALLINN FASHION WEEK NAASEB KEVADEL UUES KUUES

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week naaseb kevadel uues kuues
Eesti rõivadisaini lipulaevu koondav ja kaks korda aastas toimuv Tallinn Fashion Week lennutab sel kevadel moerahva Kultuurikatlasse ning leiab aset 22.-24. märtsil. Esmakordselt lisandub aga TFW programmi spetsiaalselt lastemoele keskenduv päev, mis pakub põnevaid inspiratsiooniampse nii suurtele disainisõpradele kui ka pisikestele moepõnnidele.
 
Kodumaise moeaasta tippsündmus Tallinn Fashion Week naaseb märtsikuus ja seab end sel kevadel sisse juba varasemalt tuttavasse Kultuurikatla saali. Neljateistkümnes moenädal, mis leiab aset 22.-24. märtsil, pakub publikule külluslikku moeassortiid ja toob lisaks Eesti rõivadisainile lavale ka kodumaise lastemoe, mis on koondunud ühele, vaid lastetoodete disainereid ja kaubamärke esitlevale päevale.

"Lastemoe päev on meil mõtteis olnud juba aastaid, sest see osa Eesti moest on viimasel ajal teinud märkimisväärse arenguhüppe," sõnab Tallinn Fashion Weeki peakorraldaja Anu Kikas. "Kuna ka lastemoe loojad ise soovivad oma loomingut professionaalselt esitleda, siis saimegi asjad nüüd nii kaugele, et võime sel kevadel terve päeva vaid lastele pühendada. See muidugi ei välista, et emad ja vanaemad sel päeval üldse lavale ei tuleks, kuid põhirõhk on siiski lastel ning neile loodud kodumaisetel ja kvaliteetsetel rõivastel."

Kevadine moenädal saab avalöögi 22. märtsil, mil lavale astuvad River islandTriinu PungitsBeatriceDiana ArnoTallinn Design House ja Amanjeda by Katrin Kuldma. TFW teisel päeval ehk 23. märtsil esitlevad värskeid kollektsioone MontonDiana DenissovaMammu Couture ning ühenduse Embassy of Fashiondisainerid Ketlin BachmannAldo Järvsoo ja Riina Põldroos. Moenädala viimasel päeval täitub Kultuurikatel aga mängleva lastemoega ning üles astuvad Mimi DisainDadamoraBebe OrganicAmikiVilve UntKlikkklakk ja Kalamaja Printsess.

Tallinn Fashion Weeki piletid jõuavad müügile 1. märtsil ning on saadaval nii Piletilevis kui ka üritusel kohapeal. Kevadise moenädala esitlejaks on River Islandning ürituse toimumisele aitavad kaasa KaubamajaGoldtimeDHLKevin.MurphySokos HotelValge KlaarOriflameRGBKultuurikatel ja Torres.Tallinn Fashion Weeki programm

 Neljapäev 22.03
18.00 River Island, Triinu Pungits
19.30 Beatrice, Diana Arno
21.00 Tallinn Design House, Amanjeda by Katrin Kuldma
Reede 23.03
18.00 Monton
19.30 Diana Denissova, Mammu Couture
21.00 Embassy of Fashion: Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo, Riina Põldroos
Laupäev 24.03
16.00 Mimi Disain, Dadamora
17.30 Bebe Organic, Amiki, Vilve Unt
19.00 Klikkklakk, Kalamaja Printsess