• TASUTA transport alates 39€ ostult
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • aitäh, et oled meiega

 

MOOD ON LASTELE!

Mimi Disain 

 

Mimi riided on inspireeritud täiskasvanute moetrendidest. Kui oled vanem, kes on huvitatud moest ja sellest, mida ise endale selga paned siis oled sattunud just õigele lehele.

Mimi lasteriideid luues jälgime moodi, kuid peame väga oluliseks, et moodne oleks mugav. Riided valmivad käsitööna ja iga ostu, mille sooritad, tähendab seda, et üks päris inimene tegi "õnnetantsu". Tea, et toetad kohalikku ja jätkusuutliku ja eetilist tootmist.

 

Mimi rõivad on funktsionaalsed, pidades silmas seda, et eseme eluiga oleks kandjale võimalikult pikk, pakkudes ühtaegu ka liikumisvabadust ja rõõmuJätkusuutlikuse all peame silma seda, et toodete kvaliteet lubab riideid edasi pärandada õelt venna. Rõivaste loomisel pöörame tähelepanu omapärasele materjali- ja värvikasutusele. Kasutame võimalikult palju looduslikke kangaid ja väikesed kollektsiooniseeriad tagavad unikaalsuse ning võimaluse eristuda üldvoolust. Mimi iga toode on algusest lõpuni luues läbi mõeldud, et lapsel oleks seda mugav selga panna ja kanda. 

Märksõnadeks- kvaliteet, mugavus, silmapaistvus. Rõivaid iseloomub urban casual street style. Kõik Mimi Disaini tooted on disainitud ja valmistatud Eestis.

 

 

 

Oma esimese toote valmistasime 2012 aastal ja alates esimesest päevast oleme sihikindlalt liikunud põlveotsas nokitsejatest üheks tuntuimaks lasteriiete brändiks Eestis.

 

Brändijuht Merilin

 

 

 

 

Raua 51 | Tallinn 10124 | Eesti | 55659991

( antud aadressil asub ladu)