• TASUTA transport alates 39€ ostult
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • aitäh, et oled meiega

Jõulud LasteMoodi- Mimi, Bluebird, Liss, 10. detsember

24.11.2014
Jõulud LasteMoodi- Mimi, Bluebird, Liss, 10. detsember

Jõulueelne shoppingpäev Mimi Stuudios koos lasteriiete brändide Mimi, Bluebird ja Lissiga. Kohapeal palju suurepäraseid pakkumisi. Suurepärane võimalus täiendada Jõuluvana kingikotti.

Suu teeb magusaks Maias Minni ;)

 

Koht: L. Koidula 24-10

Aeg: 10. detsember, 14:00-19:00

 

 BRÄNDIDEST
 
MIMI: Eestimaise lasteriiete brändi Mimi Disain rõivaid iseloomustab ootamatu twistiga materjali-, lõigete ja värvikasutus. Loome täiskasvanute moetrendidest inspireeritud rõivadisainilahedusi, mis lubavad kaasaja lastel väljendada enda mõttemaailmat ning eristuda lastemoe üldvoolust. Valmistame rõivaid lastele vanuses 3 kuud kuni 10 aastat. www.mimidisain.ee

BLUEBIRD KIDSWEAR: Parimad riided lapse jaoks on mugavad ja rõõmsavärvilised! Parimad riided vanema jaoks on riided, mida laps armastab ja rõõmuga selga paneb.
Just lapse mugavust silmas pidades... on enamus Bluebird tooteid valmistatud puuvillasest trikotaažist. Trikotaaž venib ja puuvill laseb lapse nahal hingata ning seetõttu tunneb laps ennast hästi ning miski ei sega tema tähtsaid toimetusi. www.bluebirdkidswear.eu

LISS: Täna valmivad brändi Liss all nii moekad ülerõivad tüdrukutele (mantlid ja jakid) kui ka vahvad trikotaažtooted igapäevaseks kandmiseks.
Meie tooteportfelli lipulaevaks on kaunid käsitsi tikitud mantlid ja kleidid nii tüdrukutele kui ka naistele.

 

 

Liitu ka FB event'iga: https://www.facebook.com/events/1557630131118698/